Skontaktuj się z nami! +48 501 444 040

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużamy włosy metodą Racoon

Jest to największa na świecie firma zajmująca się przedłużaniem włosami naturalnymi. Nasi eksperci zaproponują rozwiązanie dla każdego typu włosów, niezależnie od tego czy są grube, cienkie, kręcone czy proste.

Nie czekaj miesiącami, aż urosną Ci włosy (10cm w 1 rok).
Możesz mieć długie, piękne włosy w kilka godzin!

Nieosiągalne dotychczas fryzury są teraz możliwe dzięki zabiegom przedłużania i zagęszczania włosów. W dzisiejszym świecie fryzjerstwa przedłużanie włosów stało się bardzo popularne. W wybranych salonach Luciano Pierantoni w przeciągu kliku godzin można kompletnie zmienić swój image i cieszyć się długimi, pięknymi włosami.

Przedłużamy włosy metodą Racoon. Jest to największa na świecie firma zajmująca się przedłużaniem włosami naturalnymi. Nasi eksperci zaproponują rozwiązanie dla każdego typu włosów, niezależnie od tego czy są grube, cienkie, kręcone czy proste.

Pracujemy przy użyciu włosów słowiańskich, europejskich a także wysokiej jakości włosów azjatyckich. Są one w 100% naturalne. Włosy poddane restrykcyjnej selekcji dobierane są stosownie do indywidualnych potrzeb klienta. Aby pozostały mocne i błyszczące, nowe pasma doczepia się w odległości ok. 0,5 cm od skóry głowy za pomocą specjalnego aplikatora. Cały zabieg trwa ok. 5 godz. Włosy doczepione utrzymują się 3-4 miesiące na włosach prostych i 5-6 miesięcy na włosach kręconych.

Zarówno klientki, które pragną mieć długie, lśniące włosy, jak i te marzące o maksymalnej objętości mogą wybierać z wielu rodzajów pasm i kolorów (od naturalnych do ekscentrycznych) o różnej długości (od 25 do 40 cm). Doczepiamy pasma do wszystkich rodzajów włosów: afro, europejskich i orientalnych.

Przedłużone włosy pielęgnuje się w podobny sposób jak włosy naturalne. Dotyczy to zarówno doboru szamponu, jak i suszenia czy stylizacji. Trzeba jedynie zachować więcej delikatności.

Usługa dostępna w salonach:

Warszawa

Salony Franck Provost to teraz salony Luciano Pierantoni

Te same salony nowa marka