Skontaktuj się z nami! +48 501 444 040

Rytuał Kerastase Ampułka plus Booster

139 zł* przy każdej usłudze fryzjerskiej rytuał kerastase, mycie specjalną kąpielą myjącą, plus dowolna ampułka z boosterem.
Promocja ważna do 30 czerwca 2024
*cena regularna 169 zł

Pielęgnacja Fusio-Dose

PIelęgnacja - włosy i skóra głowy

Fusio-Dose to profesjonala i spersonalizowana pielęgnacja oferująca natychmiastową transformację włosów, dostępna tylko w Salonach współpracujących z Kérastase. Mieszanka Fusio-Dose odpowiada na jednocześnie dwie potrzeby włosów w jednej aplikacji, dzięki połączeniu Koncentratu i Boostera. Formuły Fusio-Dose oferują skoncentrowane składniki aktywne znane z pielęgnacji skóry dla jeszcze lepszych rezultatów.

Czym jest Fusio-Dose?

Fusio-Dose to usługa marki Kérastase, dostępna wyłącznie w salonach. Jest to technologia płynnej pielęgnacji, która zapewnia natychmiastową przemianę włosów.

Składający się z indywidualnie dobranego połączenia Koncentratu i Boostera, jest to idealne szybkie rozwiązanie dla każdego typu włosów.

Jaka jest różnica między Boosterem a Concentré?

Concentré rozwiązuje główne problemy włosów. Te potrzeby włosów są identyfikowane przez stylistę podczas etapu diagnozy. Booster z kolei odpowiada na drugorzędne potrzeby włosów, na które chcesz oddziaływać, takie jak połysk, odżywienie, regeneracja itp.

Fusio Dose Booster

Jakie mieszanki są możliwe z Fusio-Dose?

Fusio-Dose to indywidualna kuracja na włosy. Dzięki dostępności 6 Koncentratów i 5 Boosterów, istnieje możliwość stworzenia do 30 różnych mieszanki. Pozwala to jednocześnie kierować się na dwa unikalne problemy włosów.

Dla kogo jest ta indywidualna kuracja na włosy?

Nawet ci, którzy doskonale dbają o swoje włosy, czasami potrzebują dodatkowej pomocy. Stres, stylizacja i czynniki środowiskowe mogą stopniowo osłabiać włosy, powodując, że wyglądają na suche i matowe, zachowują się w dziwny, niesforny sposób. Dzięki tej kuracji włosy szybko przekształcają się i odzyskują pełny potencjał.

Zachwycające rezultaty pielęgnacji włosów z Fusio Dose

Jak to działa?

Przed rozpoczęciem zabiegu twój stylista zdiagnozuje twoje włosy. W zależności od tego, czego twoje włosy najbardziej potrzebują, wybierze [Koncentrat] i [Booster] do połączenia i spryska nimi włosy, przy myjni. W ciągu 5 minut twoja spersonalizowana kuracja będzie zakończona, a ty będziesz cieszyć się bujnymi, pełnymi energii włosami każdego dnia!

Czy Fusio-Dose to to samo co maska do włosów?

Zastępuje zabieg z fondantem lub maską w salonie, ale nie jest tym samym. Molekuły Fusio-Dose są do 100 razy mniejsze niż w tradycyjnych produktach do pielęgnacji włosów i są wzbogacone o aktywne składniki pielęgnacji skóry.

Jak często mogę korzystać z indywidualnej kuracji na włosy Fusio-Dose?

Przy każdej wizycie w salonie! Twój stylista zdiagnozuje Twoje włosy i stworzy świeżo zmieszaną formułę, która konkretnie odpowiada na aktualne potrzeby Twoich włosów, używając właściwej mieszanki skoncentrowanych składników aktywnych. Następnie stylista będzie rekomendować i dostosowywać formułę za każdym razem, aby odpowiadała na zmieniające się potrzeby Twoich włosów przy każdej wizycie

Jakie są efekty Fusio-Dose na włosy?

Fusio-Dose przekształca Twoje włosy w mniej niż 5 minut, dzięki indywidualnie dobranym mieszankom, które adresują 2 potrzeby włosów w 1 aplikacji!

Salony Franck Provost to teraz salony Luciano Pierantoni

Te same salony nowa marka