Skontaktuj się z nami! +48 501 444 040

Lifting twarzy Primelle

Spektakularne efekty odmładzania

Lifting twarzy Primelle to unikalne połączenie głębokiego relaksu z spektakularnymi efektami odmładzania bez potrzeby inwazyjnych metod.
Ten zaawansowany zabieg estetyczny skutecznie modeluje owal twarzy, napina skórę, redukuje obrzęki oraz zmarszczki, a także minimalizuje problem podwójnego podbródka. Co więcej, znacząco poprawia jakość i wygląd skóry, zapewniając jednocześnie uczucie głębokiego relaksu.

Zabiegi Primelle są znane z natychmiastowych i wyraźnie widocznych efektów, które zachwycają pacjentów. Co istotne, zabieg odbywa się bez bólu i nie pozostawia siniaków, co czyni go doskonałą alternatywą dla osób obawiających się inwazyjnych metod odmładzania. Primelle łączy w sobie najnowsze technologie z eleganckim wzornictwem,  oferując nie tylko efekty estetyczne, ale także wyjątkowe doświadczenie w zakresie pielęgnacji twarzy.

Kupując u nas karnet otrzymasz bon na  usługi fryzjerskie gratis i karnet upoważnia do korzystania równolegle z zabiegów endormologii i liftingu twarzy.

PRIMELLE to połączenie efektów i przyjemności.
Zabieg nie powoduje bólu i siniaków.
Można go wykonywać u osób z problemami naczyniowym

Primelle – łączy w sobie wiele urządzeń w jednym. Urządzenie wykorzystuje moc podciśnienia i służy do wykonywania modelujących, antycellulitowych i prozdrowotnych zabiegów na ciało, ale też do liftingu twarzy i mikrodermabrazji jednorazowymi nakładkami trącymi.

Urządzenie Primelle jest produktem wykonanym w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, eleganckim, prostym w obsłudze. Jednocześnie posiada dużą moc, co pozwala osiągnąć dobre wyniki już po kilku zabiegach: 

– Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
– Modelowanie sylwetki
– Drenaż limfatyczny
– Ujędrnianie skóry
– Lifting twarzy
– Wygładzanie zmarszczek mimicznych
– Redukcja blizn, przebarwień
– Oczyszczanie, dotlenianie i regeneracja skóry
– Terapia przeciwobrzękowa,
– Rozluźnianie napięcia mięśniowego
– Usuwanie toksyn

Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów Primelle gwarantują  certyfikaty CE, RoHS i GOST.

Salony Franck Provost to teraz salony Luciano Pierantoni

Te same salony nowa marka