Skontaktuj się z nami! +48 501 444 040

Endermologia na ciało​

Modeluj swoją sylwetkę

Zabieg na ciało Primelle to innowacyjne rozwiązanie dla osób pragnących modelować swoją sylwetkę oraz czerpać korzyści prozdrowotne. Jest to metoda niezwykle skuteczna w walce z cellulitem, jednocześnie poprawiająca jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowo, zabieg ten zmniejsza napięcia mięśniowe, skutecznie redukuje obrzęki i wspomaga naturalne procesy oczyszczania organizmu oraz metabolizmu. Co więcej, każda sesja zapewnia głęboki relaks, przynosząc ulgę i odprężenie.

Zabiegi Primelle są cenione za ich natychmiastowe i wyraźnie widoczne efekty, które są osiągane bez wywoływania bólu czy pozostawiania siniaków. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, połączonych z eleganckim wzornictwem, zabieg na ciało Primelle stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających efektywnych i bezpiecznych metod poprawy wyglądu oraz samopoczucia.

Kupując u nas karnet otrzymasz bon na  usługi fryzjerskie gratis i karnet upoważnia do korzystania równolegle z zabiegów endormologii i liftingu twarzy.

PRIMELLE to połączenie efektów i przyjemności.
Zabieg nie powoduje bólu i siniaków.
Można go wykonywać u osób z problemami naczyniowym

Primelle – łączy w sobie wiele urządzeń w jednym. Urządzenie wykorzystuje moc podciśnienia i służy do wykonywania modelujących, antycellulitowych i prozdrowotnych zabiegów na ciało, ale też do liftingu twarzy i mikrodermabrazji jednorazowymi nakładkami trącymi.

Urządzenie Primelle jest produktem wykonanym w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, eleganckim, prostym w obsłudze. Jednocześnie posiada dużą moc, co pozwala osiągnąć dobre wyniki już po kilku zabiegach: 

– Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
– Modelowanie sylwetki
– Drenaż limfatyczny
– Ujędrnianie skóry
– Lifting twarzy
– Wygładzanie zmarszczek mimicznych
– Redukcja blizn, przebarwień
– Oczyszczanie, dotlenianie i regeneracja skóry
– Terapia przeciwobrzękowa,
– Rozluźnianie napięcia mięśniowego
– Usuwanie toksyn

Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów Primelle gwarantują  certyfikaty CE, RoHS i GOST.

Salony Franck Provost to teraz salony Luciano Pierantoni

Te same salony nowa marka