Skontaktuj się z nami! +48 501 444 040

Endermologia, manicure i pedicure

Zabieg na ciało Primelle to innowacyjne rozwiązanie dla osób pragnących modelować swoją sylwetkę oraz czerpać korzyści prozdrowotne. Jest to metoda niezwykle skuteczna w walce z cellulitem, jednocześnie poprawiająca jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowo, zabieg ten zmniejsza napięcia mięśniowe, skutecznie redukuje obrzęki i wspomaga naturalne procesy oczyszczania organizmu oraz metabolizmu. Co więcej, każda sesja zapewnia głęboki relaks, przynosząc ulgę i odprężenie.

Odbudowa Molekularna Włosów z L’Oréal

Zafunduj swoim włosom najlepsze z najlepszych pielęgnacja molecular od loreal professionel. Przystępne ceny. Obecna promocja: 135 zł z każdą usługą fryzjerską. Cena regularna 165 zł.

W Salonie Luciano Pierantoni z pełną świadomością podchodzimy do problemu utraty żywotności włosów pasmo po paśmie. Czym skutkują uszkodzenia powstałe na skutek wielokrotnego koloryzowania i baleyage? Struktura molekularna włosów, oparta na peptydach, zostaje zachwiana, co prowadzi do ich osłabienia, nadmiernej elastyczności i utraty sprężystości.

Nasi fryzjerzy na szkoleniu na Sycylii

W sobotę, 7 maja 2022, nasi uzdolnieni fryzjerzy z salonów Luciano Pierantoni ruszyli do Włoch na przepiękną Sycylię aby uczestniczyć w szkoleniu nowej kampanii. 

Salony Franck Provost to teraz salony Luciano Pierantoni

Te same salony nowa marka