FRYZJERSTWO

Wizyta w naszych salonach to czysta przyjemność. W Luciano Pierantoni świadczymy usługi najwyższej jakości. Wprowadzamy naszych klientów w doskonały nastrój, spełniając ich marzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak robić to najlepiej.

Pragniemy, aby każdy klient wychodził od nas zadowolony i uśmiechnięty. To zadanie dla nas wszystkich, każdego dnia. Fryzjer Luciano Pierantoni oddaje cały swój profesjonalizm do dyspozycji osoby, którą obsługuje. Nawiązuje z nią bliski kontakt emocjonalny i poznaje jej oczekiwania. Wspólnie z klientką czy klientem ustala kolor włosów, pielęgnację i strzyżenie.

We wszystkich salonach Luciano Pierantoni obowiązują te same standardy, a fryzjerzy reprezentują ten sam poziom umiejętności. Bez względu na to czy powierzymy kreowanie naszego wizerunku fryzjerom w Paryżu, Tokyo czy w Warszawie, możemy być pewni, że zajmą się nami specjaliści. Każdy z fryzjerów Luciano Pierantoni posługuje się techniką strzyżenia, która pozwala uczesać jedną fryzurę na kilka sposobów. Dzięki odpowiedniemu cięciu i wskazówkom naszych specjalistów ułożenie fryzury w domu staje się proste i przyjemne, a dobrana przez nich pielęgnacja przynosi spektakularne efekty. Dlatego nasi klienci wyglądają i czują się wyjątkowo i oryginalnie nie tylko po wyjściu z salonu Luciano Pierantoni.

Ponadto w naszych salonach klienci mogą poddać się zabiegowi zagęszczania i przedłużenia włosów metodą Racoon.

Zapraszamy!

Usługa dostępna w salonach:

Warszawa

Puławska 25A
22 646 46 47

Odyńca 69
22 844 18 18

Krasińskiego 29
22 839 28 06